Łagów 18.08.2019 r.

XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Witamy serdecznie wszystkich gości odpoczywających w Łagowie i w naszej Gminie i życzymy udanych wakacji.
  2. Jutro 19 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) od godz. 11.30 w Praktyce Lekarza Rodzinnego w Łagowie przy ul. Toporowskiej odbędą się badania USG Doppler. Badania są odpłatne (55 zł). Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
  3. W sobotę 24 sierpnia Msze św. Dożynkowe: Jemiołów godz. 14.00 i Łagówek godz. 18.00.
  4. Codziennie w kościele parafialnym w Łagowie odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.20 i Różaniec święty o godz. 18.30.
  5. W każdą środę w kościele parafialnym przed Mszą św. o godz. 19.00 Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna po zgłoszeniu telefonicznym.
  7. Na stoliku pod chórem (w kościele parafialnym) wyłożona jest prasa katolicka:
    „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  8. Bóg zapłać za modlitwę w naszych świątyniach. Dziękujemy za sprzątanie wszystkich kościołów w naszej Parafii i troskę na co dzień o ich wygląd. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Kościoła Świętego.