Święty Janie Pawle II módl się za nami !

Łagów 25.10.2020

XXX   Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy w październiku na  Nabożeństwo Różańcowe, modlimy się
    codziennie o godz. 17.30 .
  2. Wyłożone zostały Karty wypominków, można zabrać do domu i wypełniać.
  3. W środę dzień Imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego.
    Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
  4. W niedzielę 1.11 Uroczystość Wszystkich Świętych: ze względu na przepisy sanitarne i sytuację epidemiologiczną Msze św. jak w każdą niedzielę sprawowane będą w Kościołach. Od listopada nie ma Mszy św. wieczornej w niedzielę w Łagowie.
    Jeśli przepisy sanitarne nie ulegną zmianie w najbliższym tygodniu – 1 listopada wspólna modlitwa na cmentarzach: Łagówek o 10.00, Żelechów o 10.45, Łagów o 15.00.
  5.  Spowiedź święta w kościele parafialnym codziennie po godz. 17.30.W niedzielę spowiedź przed Mszami świętymi.
  6.  Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu po zgłoszeniu telefonicznym.
  7.  Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę remontową oraz za wszelkie dary na utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o kościoły: w Łagowie – w kościele parafialnym i Kaplicy, w Łagówku, Żelechowie i Jemiołowie.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!