Łagów 02.02.2020

IV Niedziela Zwykła Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Dzisiaj Niedziela Ofiarowania Pańskiego. Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zgromadzenia zakonne. Taca ze Święta Ofiarowania Pańskiego przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
  2. W każdy wtorek przed Mszą św. o godz. 18.00 w kościele parafialnym Nowenna do św. Józefa Opiekuna Kościoła świętego.
  3. W każdą środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek i wtorek w godzinach 15.00 – 16.00.
  5. W tym tygodniu I Czwartek i Piątek miesiąca. W I Czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W I piątek 7 lutego okazja do spowiedzi świętej w kościele parafialnym od godz. 17.00 – 18.00.
  6. Dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy we wtorek tak licznie i chętnie uprzątnęli dekoracje świąteczne w naszym kościele parafialnym w Łagowie a także wszystkim Parafianom zaangażowanym w prace porządkowe przy kościołach filialnych w Żelechowie, Łagówku i Jemiołowie. Bóg zapłać za wszelkie dobro i gotowość do Służby Bożej.
  7. Bóg zapłać za modlitwę w naszych świątyniach. Dziękujemy za sprzątanie wszystkich kościołów w naszej Parafii i troskę na co dzień o ich wygląd. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Kościoła Świętego. Dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na fundusz kwiatowy do kościoła parafialnego.
  8. Spotkanie Wszystkich Uczestników Pielgrzymki Maryjnej do Francji, Hiszpanii
    i Portugalii z Kapłanami Opiekunami Pielgrzymów i przedstawicielami Biura turystycznego odbędzie się w piątek 28 lutego o godz. 19.15 w Sali Konferencyjnej Domu Rekolekcyjnego w Łagowie przy ul. Sulęcińskiej 10.