Święty Janie Pawle II módl się za nami !

Łagów  25.09.2022

XXVI niedziela zwykła

1. Przypominamy:  Msza św. wieczorna w Kościele parafialnym odprawiana jest codziennie o godz. 18.00.
  2. Spotkanie dla rodziców z klas III we wtorek 27 września o godz. 19.00 w domu katechetycznym przy ul. Sulęcińskiej w Łagowie.

3. W czwartek wspominamy św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, swoje imieniny obchodzi  ks. Michał  – zapraszamy na Msze św.  w int. Solenizanta o godz. 18.00 do kościoła parafialnego.

4. Zapraszamy w październiku na  Nabożeństwo Różańcowe, od soboty codziennie
    o godz. 17.30.
  5. W I Sobotę w kościele parafialnym o godz. 08.30 – Msza św. o NMP z Komunią św. wynagradzającą zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. zmiana Tajemnic i Różaniec św. z Medytacją.
  6. W I Sobotę o godz. 06.45 sprzed Apteki wyjazd na Pielgrzymkę Pieszą
    z Międzyrzecza do Rokitna. Pielgrzymi wędrują do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w duchu Pierwszych Sobót miesiąca.
  7. W najbliższą I sobotę 02.10.2022 – w Rokitnie ODPUST KU CZCI NMP RÓŻAŃCOWEJ I DIECEZJALNĄ PIELGRZYMKĘ RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA ORAZ APOSTOLSTWA MARGARETKA.
  8. Chorych ks. Michał odwiedzi z posługą sakramentalną w sobotę z rana.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać za sprzątanie
    i troskę o kościoły: w Łagowie – w kościele parafialnym i Kaplicy, w Łagówku,
    Żelechowie i Jemiołowie.

Dziękujemy Parafianom, Gościom i Turystom za wspólną liturgię!