Łagów 16.09.2018 r.

XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W kościele parafialnym w Łagowie codziennie o godz. 18.30 Różaniec święty a 10 minut wcześniej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Natomiast od godziny 18.00 trwa Nowenna Pompejańska.
  3. W każdą środę w kościele parafialnym przed Mszą św. o godz. 19.00 Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy. Do wystawionego koszyczka możemy składać wypisane na kartkach intencje modlitw za wstawiennictwem NMP a Kapłan odczyta je podczas Nowenny.
  4. Msze św. w kościołach filialnych w tym tygodniu:
    Żelechów – poniedziałek godz. 17.30,
    Jemiołów – wtorek godz. 17.30,
    Łagówek – środa godz. 17.30.
  5. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w czwartek i piątek w godz. 17.00 – 18.00 lub po zgłoszeniu telefonicznym.
  6. W sobotę 29 września zapraszamy do kościoła parafialnego w Łagowie wszystkich kandydatów do bierzmowania (kl. VII Szkoły Podstawowej i kl. III Gimnazjum) Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00 a po Eucharystii zapisy nowych kandydatów
    i podział wszystkich Kandydatów na grupy.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 w kościele parafialnym spotkanie rodziców i dzieci z kl. III w ramach przygotowań do I Komunii Świętej.
  8. Od niedzieli 30 września przyjmujemy w kościołach filialnych intencje Mszy świętych na rok 2019.
  9. Od 1 października Msze św. wieczorne w kościele parafialnym w Łagowie (w tygodniu i w niedziele) będą odprawiane o godz. 18.00 natomiast Msze św. w kościołach filialnych w tygodniu będą odprawiane o godz. 17.00.
  10. Dziękujemy serdecznie Wszystkim za modlitwę w naszych kościołach przed Mszą św. niedzielną i w tygodniu. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby kościoła. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na fundusz remontowo-budowlany w naszej Parafii.
  11. Dziękujemy za przygotowanie naszych świątyń do Eucharystii niedzielnych i w ciągu tygodnia.