Łagów 19.05.2019 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.
  2. Nabożeństwo Majowe w kościele parafialnym w Łagowie codziennie o godz. 18.30. Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Różaniec święty odmawiamy pół godziny wcześniej.
  3. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna po zgłoszeniu telefonicznym.
  4. Na stoliku pod chórem (w kościele parafialnym) wyłożona jest prasa katolicka:
    „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  5. Parafie naszej Diecezji przeżywają dni modlitwy ze Świętym Józefem w trwającym Nawiedzeniu Oblubieńca NMP w obrazie Świętej Rodziny z Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Do naszej Parafii święty Obraz przybędzie w środę 22 maja i przywitamy go o godz. 17.45 w świątyni parafialnej w Łagowie. O godz. 18.00 Uroczysta Msza św. z udziałem Kapłanów z naszego Dekanatu, Wiernych z Łagowa, Toporowa i Sieniawy oraz czuwanie modlitewne do godz. 22.00. O godz. 21.00 występ Artystów Łagowskich w spektaklu i świadectwie o przemianie myślenia i serca. Na to wieczorne czuwanie pt. „Milczeć, walczyć, kochać” zapraszamy szczególnie mężczyzn.
    W czwartek o godz. 08.30 Msza św. i modlitwy do godz. 15.00 z udziałem Wiernych
    z Parafii Łagów, Sieniawa i Toporów. O godz. 15.00 pożegnanie Obrazu.
  6. W piątek 24 maja w Kościele NMP Królowej Polski w Świebodzinie na Mszy św.
    o godz. 18.00 młodzież naszej Parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów i świadków bierzmowania w czwartek 23 maja o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę 26 maja w kościele parafialnym w Łagowie o godz. 12.00 Uroczystość I Komunii Świętej. Spowiedź dzieci i Rodziców w sobotę 25 maja o godz. 10.00.
  8. Bóg zapłać za modlitwę w naszych świątyniach. Dziękujemy za sprzątanie wszystkich kościołów w naszej Parafii i troskę na co dzień o ich wygląd. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Kościoła Świętego.

Zapowiedzi:

1. Gąska Jan, stanu wolnego, zam. Lublin i Hryniewicz Katarzyna Natalia, stanu wolnego, zam. Łagów. Zap. III .
  2. Maćkowiak Rafał Mateusz, stanu wolnego, zam. Sulechów i Ogrodnik Katarzyna, stanu wolnego, zam. Łagów. Zap. II.