Ogłoszenia

Święty Janie Pawle II módl się za nami !

Łagów 9.05.2021

Ogłoszenia Duszpasterskie
VI niedziela Wielkanocna

 1. Zapraszamy codziennie na Nabożeństwo Majowe – ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 30. Od piątku rozpocznie się Nowenna przed Zesłaniem Ducha św.
 1. Dni Krzyżowe w poniedziałek, wtorek i środę – dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli – modlimy się podczas majowego.
 1. Rodziców i dzieci I Komunijne zapraszamy na spotkanie w środę 12.05
  o godz. 17.00, do amfiteatru w Łagowie.
 1. W czwartek 13 maja Dzień Fatimski w naszej parafii. O godz. 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy domu katechetycznego. Procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej rozpocznie się na ul. Sulęcińskiej  o godz. 18.00 –podczas niej odmówimy Różaniec święty, majowe w kościele po przyjściu. o 19.00 Msza św.
  Prosimy dyspozycyjne osoby do niesienia figury oraz przyniesienie  kwiatów dla Matki  Bożej.  W tym dniu przeżywamy 40 rocznicę zamachu na Jana Pawła II – dziękować będziemy za cudowne ocalenie przez Matkę Bożą.
 1. Za tydzień w niedzielę: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zbiórka na Sanktuarium w Jakubowie.
 1. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o kościoły: w Łagowie – w kościele parafialnym i Kaplicy, w Łagówku, Żelechowie i Jemiołowie.
 2. Zapowiedzi przedślubne:(I)      Krzysztof DUDEK, stanu wolnego, zamieszkały: Łagówek
  i Karolina KUŚMIERZ, stanu wolnego, zamieszkała: Jurów

  (I)     Michał NIKLEWICZ, stanu wolnego, zamieszkały: Łagówek
  i Sandra-Maria ŚWIĄTEK, stanu wolnego, zamieszkała: Borów

  Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!