Święty Janie Pawle II módl się za nami !

Łagów 28.02.2021

II niedziela  Wielkiego  Postu

1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego postu- po Mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne „Ad Gentes”.
  2. W niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali
    z kazaniem pasyjnym. o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia – koronka.
  3. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. – ok. godz. 18.30 w Łagowie
    Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30 w najbliższy piątek.
  4. Drogi Krzyżowe w piątek: 16.30 w Jemiołowie, 17.00 w Żelechowie i Łagówku.
  5. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. W I  czwartek od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania. W I piątek okazja do spowiedzi św. od 17.00.
  6. W I Sobotę w kościele parafialnym o godz. 17.00 Różaniec św. z Medytacją, zmiana Tajemnic oraz Msza św. o 18.00 z Komunią św. wynagradzającą zniewagi Niepokalanemu Sercu Maryi.
  7. W I Sobotę o godz. 06.45 sprzed Apteki wyjazd na Pielgrzymkę Pieszą
    z Międzyrzecza do Rokitna. Pielgrzymi wędrują do Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w duchu Pierwszych Sobót miesiąca.
  8. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalna w piątek i sobotę z rana.
  9. W kościele parafialnym zostało zmodernizowane nagłośnienie. Wymieniony został wzmacniacz, mikrofon ołtarzowy, głośniki zostały przewieszone w inne miejsca, częściowo wymienione zostało okablowanie, pojawił się głośnik w kruchcie. „Bóg zapłać” za dotychczasowe zainteresowanie tą modernizacją i wsparciem, w przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na uregulowanie tych prac.
  10. Każdy wierny – w miarę swoich możliwości – zobowiązany jest do troski
    o potrzeby wspólnoty Kościoła. Jedną z form tej troski jest jałmużna, składana w okresie Wielkiego Postu na utrzymanie i potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego. Przy wyjściu z Kościoła znajdują się koperty na ten cel w czasie Wielkiego Postu. Można też wpłacać jałmużnę na konto parafialne.
  11. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii od czwartku 25.03.2021, które poprowadzi O. Dariusz Gaczyński OFM. z Krakowa.
  12. Dziękujemy serdecznie za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać za sprzątanie i troskę o kościoły: w Łagowie – w kościele parafialnym i Kaplicy, w Łagówku, Żelechowie i Jemiołowie.

Dziękujemy Parafianom i wszystkim Gościom za wspólną liturgię!