XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. Codziennie w kościele parafialnym w Łagowie odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.20 i Różaniec święty o godz. 18.30.
  3. W każdą środę w kościele parafialnym przed Mszą św. o godz. 19.00 Nowenna  do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek i wtorek
    w godz. 15.30 – 16.30.
  5. W sobotę 21 września Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.
  6. W przyszłą niedzielę 22 września Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli
    i wychowawców do Rokitna.
  7. W poniedziałek 30 września 2019 w Praktyce Lekarza Rodzinnego przy
    Toporowskiej odbędą się badania kardiologiczne. Koszt 60 zł.
    Każdy badany skorzysta z konsultacji i otrzyma opis do wyniku. Bliższe informacje
    na tablicy ogłoszeń.
  8. Na stoliku pod chórem (w kościele parafialnym) wyłożona jest prasa katolicka:
    „Gość Niedzielny” i „Niedziela”.
  9. Bóg zapłać za modlitwę w naszych świątyniach. Dziękujemy za sprzątanie wszystkich kościołów w naszej Parafii i troskę na co dzień o ich wygląd. Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby Kościoła Świętego.

Nasza Parafia organizuje w dniach 24 – 27.10.2019 Pielgrzymkę do Małopolski:

Dzień 1//
Wyjazd wczesnym ranem z miejsca zbiórki. . Przejazd do Oświęcimia, zwiedzanie Obozu Koncentracyjnego Auschwitz Birkenau (w cenie). Msza Święta Przejazd do hotelu na obrzeżach Krakowa, zakwaterowanie, obiadokolacja, odpoczynek.Dzień 2//
Śniadanie, Spacer po Starym Mieście w Krakowie: Wawel z Katedrą (w cenie), następnie Droga Królewska, Sukiennice, Rynek Starego Miasta, Dzielnica Uniwersytecka. Msza Święta. Popołudniem dalsze zwiedzanie miasta: Podziemia Rynku Krakowskiego (w cenie), obiadokolacja, powrót do hotelu, odpoczynek.

Dzień 3 //
Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Nawiedzenie starego sanktuarium z obrazem Jezusa Miłosiernego. Zwiedzenie nowego sanktuarium Jana Pawła II.  Msza Święta. Następnie spacer po Krakowski Kazimierzu w trakcie którego zobaczymy Kościół na Skałce z kryptami zasłużonych (w cenie), część Żydowską, obiadokolacja, powrót do hotelu, odpoczynek.

Dzień 4 //

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, zwiedzanie sanktuarium. Następnie przejazd do Wadowic, spacer po rynku miejskim, Bazylika Ofiarowania NMP, Msza Święta, zwiedzanie muzeum Jana Pawła II (w cenie).  Wyjazd do Łagowa, po drodze obiadokolacja. Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach późno wieczornych i zakończenie pielgrzymki.

PROPONOWANE HOTELE:

Hotel Zakliki*** 30-198 Kraków

Zapewniamy:
•  przejazdy autokarem, opłaty drogowe, parkingowe
• bilety  wstępów do zwiedzanych obiektów
• 3 x nocleg wg programu w hotelach ***, pokoje 2 osobowe
• 3 x śniadanie – 4 x obiadokolacja