Święty Janie Pawle II módl się za nami !

Łagów 18.07.2021

XVI Niedziela zwykła

1. Instytut Filozoficzno-Teologiczny im. Edyty Stein w Zielonej Górze prowadzi nabór na studia magisterskie z teologii katolickiej w trybie popołudniowym (wykłady od poniedziałku do czwartku) dla posiadających egzamin maturalny – dla świeckich oraz osób zakonnych – bez względu na wiek kandydata. Studia są bezpłatne. Istnieje też możliwość wyboru indywidualnych ścieżek tematycznych w trybie wolnego słuchacza. Szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej zgora.pl.
  2. Za tydzień 25 lipca – niedziela- wspomnienie  św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych, po Mszach św. poświęcenie samochodów i pojazdów mechanicznych. Możemy włączyć się w misyjną Akcję św. Krzysztofa – podaruj 1 grosz za 1 km jazdy bez wypadku na misyjne środki transportu. Moje podziękowanie za szczęśliwe podróże.
  3. Na prośbę organizatorów pragniemy poinformować, że w Łagowie odbędą się badania USG, w dniu 19.07 od 10.00 w praktyce lekarza rodzinnego przy ul. Toporowskiej. Rejestracja telefoniczna, szczegóły na plakacie.
  4. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać za sprzątanie
    i troskę o kościoły: w Łagowie – w kościele parafialnym i Kaplicy, w Łagówku,
    Żelechowie i Jemiołowie.

Zapowiedzi przedślubne:

(II)      Filip Dominik Dzierla, stanu wolnego, zamieszkały: Łagów
             i Aleksandra Katarzyna Kłos, stanu wolnego, zamieszkała: Zbąszynek

Jeśli ktoś zna przyczyny uniemożliwiające zawarcie sakramentalnego związku ww. wymienionym osobom, proszę by w sumieniu zgłosił je w biurze parafialnym.

Dziękujemy Parafianom, Gościom i Turystom za wspólną liturgię! Wypoczywającym życzymy dobrego  pobytu i słońca.